Lid worden
 
Fotoboek
Help ons...
Volg ons...

Voor leden
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Voor Invictus-leden is er een 'voor leden'-pagina met extra info. Maak een account aan en log in.

Opzeggen
Opzeggen 

Definitieve teamindeling 2009-2010

De TC heeft in overleg met de trainers de definitieve teamindeling vastgesteld!
Met deze teamsamenstelling hopen we dat jullie komend seizoen een leuk, succesvol en gezellig competitieseizoen tegemoet gaan. In het begin van het seizoen kan er, indien gewenst, per team een gesprek met de trainers aangevraagd worden over de doelstellingen van het team, de teamopstelling en eventueel ook de persoonlijke doelstellingen voor het komend jaar.

Succes met de voorbereidingen!

De TC


Teamindeling seizoen 2009 - 2010


Team 1 - Eredivisie
André Aantjes
Bouke van B. Bravenboer
Marcel Hazebroek

Dana Kuil
Marloes van Heteren
Tak Ling Lam
Team 2 - 2e divisie
Richard den Blanken
Yannic Smeets


Corinne Mojet
Ellen Kooijman
Francis van den Hoed
 
Team 3 - 2e divisie
Alex van Gent
Jelle Job van B. Bravenboer
Rogier Poldner

Femke Bos
Kim Willemsen
Simone Snel
Team 4 - 4e divisie
Bart Moors
Erik Kranendonk
Tim Kemna

Claudia van der Tol
Lisette Bos
Mirande Baan
Team 5 - Hoofdklasse
Alex van den Berg
Michiel Post


Esther Hoffmann
Karin van den Nieuwenhof
 
 
Team 6 - 1e klasse
Karsten van der Vlist
Marco van der Spek


Linda Hartwijk
Patricia van Daal
Suzanne Both
Team 7 - 3e klasse
Chris Veldman
Jean Lamaison
Robert Slot

Iris de Mos
Leoni Boeije
Michelle Both
Team 8 - 4e klasse
Jeroen de Kort
Ricardo Lamberts
Stef Oskam

Danielle Schippers
Jolanda Swart
Marjolein Goorden
 
Team 9 - 5e klasse
Maurice Toet
Onno de Wit
Rick Luijendijk

Katrien Overal
Melissa van Willigen 
 Team 10 - 6e klasse
Cor Grim
Koen Baan
Louis Goorden

Ilse de Jong
Amy Nijssen
Mirelle van Dijk
Team 11 - 7e klasse
Kees Kranendonk
Leo Kool
Michael van den Oord

Aldy Kool
Ellen Kranendonk
Jessica van Rijswijk
Kristie Goorden
 
 Heren 1 - B klasse
Erik van Hoven
Johan van der Ree
Hans van Grieken
Patrick Colla
Steven Steenbergen
Heren 2 - C klasse
Alfred van den Haak
Cor Voskuilen
Jan Groenewegen
Jeroen Grond
Steven Luijendijk
Tim Pellemans
Reserves
Emiel van Boxtel
Bart-Jan den Hollander
Maurits Lotgering Tubbergen
Roel Kalkman

Cindy de Kort
Lisette den Blanken
 
 

Sponsoren
 


Evenementen
« augustus 2018 »
madiwodovrzazo
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 Clear